fbpx

Публічна оферта

Договір публічної оферти

Загальні положення

Інтернет-магазин artstyleleggings.ua (далі – Продавець), публікує цей договір, який є публічним договором-офертою (далі Договір) і має відповідну юридичну силу, про продаж товарів, представлених на офіційному інтернет-сайті Продавця на адресу як фізичних, так і юридичних осіб (далі Покупець).

Відповідно до статей 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України (далі – ЦКУ) та Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103, даний документ є офертою, а факт вчинення покупцем замовлення, в усній (по телефону або в магазині, офісі) або письмовій (через сайт або електронну пошту) формі, і отримання даного замовлення Продавцем – є повним і безумовним прийняттям даного публічного договору та інформації, викладеної на сайті.

Використання послуг і покупка товарів, послуг інтернет-магазину artstyleleggings.ua передбачає згоду особи, яка користується послугами або купує товар правилам, термінами, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному документі.

Приймаючи цей договір, Покупець підтверджує, що:

 • На момент покупки товару йому виповнилося 18 років;
 • Інформація, яка надається при замовленні товарів або послуг, є правильною і актуальною;
 • Надано контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни в роботі, акційні пропозиції або іншої інформації, пов’язаної з діяльністю продавця. На підставі вищесказаного, уважно ознайомтеся з даним договором (публічною офертою) і якщо ви не згодні з будь-яким з пунктів оферти, будь ласка, покиньте сайт.

На підставі вищесказаного, уважно ознайомтеся з даним договором (публічної оферти) і якщо ви не згодні з будь-яким з цих пунктів оферти, будь ласка, покиньте сайт.

У цьому Договорі, якщо зміст не вимагає іншого, терміни слід тлумачити таким чином:

 • «Оферта» – публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти договір купівлі-продажу, на існуючих умовах, зазначених в Договорі.
 • «Товар» – перелік найменувань асортименту, представлений на офіційному сайті Продавця, але не обмежується тільки сайтом.
 • «Продавець» – компанія, яка реалізує товари, представлені в інтернет-магазині, але не обмежується тільки сайтом.
 • «Покупець» – фізична або юридична особа, вступили в договірні відносини з Продавцем на умовах, зазначених в Договорі.
 • «Акцепт» – повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.
 • «Замовлення» – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при розміщенні заявки на інтернет-сайті Продавця або замовлені будь-яким іншим способом.
 • «Кур’єрська доставка» – безпосередня передача товару від продавця до покупця незалежним підрядником, який надає послуги Продавцю відповідно до окремого укладеного договору. Продавець не здійснює самостійно доставку товару.
 • «Інтернет-магазин» – веб-сторінка продавця artstyleleggings.ua.
 • «Місце продажу Товару» – склад Продавця.

Предмет договору

 1. Продавець здійснює продаж Покупцеві Товару відповідно до діючих на момент здійснення замовлення цінами, а Покупець має право оплатити і прийняти товар відповідно до умов цього Договору.
 2. Даний договір є офіційним документом Продавця і є невід’ємною частиною оферти.
 3.  Продаж товару здійснюється в установі Продавця.

Момент укладення договору

 1. Текст договору є публічною офертою (відповідно до статей 633, 643 Цивільного кодексу України та Правил продажу товарів на замовлення поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103).
 2.  Факт оформлення замовлення у Продавця, як самостійно, так і за допомогою оператора, є беззаперечним прийняттям умов даного Договору, і Покупець надалі виступає як особа, яка вступила в договірні відносини. Покупець зобов’язується самостійно знайомитися з умовами договору, продавець не зобов’язаний інформувати Покупця про наявність договору.
 3. Моменту вступу Покупця в договірні відносини з Продавцем вважається момент замовлення Товару, незважаючи на спосіб доставки форму оплати.
 4. На письмову вимогу Покупця Продавець оформляє договір з підписами сторін.
 5. Покупець самостійно і за власним бажанням зв’язується з продавцем, що означає, що покупець ознайомився з даним договором і погоджується з ним.

Ціна товару

 1. Ціни в інтернет-магазині вказані в національній валюті України (гривня) за одиницю товару відповідно до існуючого прейскуранту.
 2. Продавець залишає за собою право змінювати ціну Товару до моменту оформлення замовлення без попередження Покупця.
 3. Остаточною є ціна, зазначена менеджером при оформленні замовлення
 4. Ціни, зазначені на сайті artstyleleggings.ua, носять ознайомчий характер.