fbpx

Дропшипінг

КЛЮЧОВА ВІДМІННІСТЬ ДРОПШИППІНГУ – КУПЛЕНИЙ ТОВАР ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ ПОКУПЦЮ НАПРЯМУ ВІД ВИРОБНИКА.

ДРОПШИППІНГ або Пряме постачання – це вид підприємницької діяльності (найчастіше в мережі Інтернет), який полягає у реалізації товарів виробника посередником (дропшиппером), англ. dropshipper).

ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО?

Ви замовляєте у нас товар по дропшипінговій ціні й продаєте його клієнтам по роздрібній, яку встановлюєте самостійно. При цьому різниця між дропшипіговою й роздрібною ціною і складає ваш заробіток.

Це дуже вигідно, враховуючи, що вам не потрібно нічого робити, достатньо лише передати замовлення нам – всі турботи щодо формування та доставки замовлення ми беремо на себе. Вирішивши працювати за схемою дропшипінг, перед вами стає складне завдання – як вибрати надійного постачальника, який забезпечить своєчасне та якісне постачання вашим клієнтам?

Нашою перевагою є найбільш конкурентоспроможна ціна, відповідальний підхід до своїх клієнтів, актуальна інформація про наявність на складі.

З ЧОГО Ж ПОЧАТИ?

Для того щоб працювати з нами по системі дропшипінг вам необхідно пройти реєстрацію в нашому інтернет-магазині. Вказавши такі дані про Вас:

  1. ПІП
  2. Номер телефону
  3. Адреса електронної почти
  4. Місто(в Україні)
  5. Посилання на сайт чи торгову сторінку

Після перевірки ваших даних, вам буде надано ідентифікаційний номер, який необхідно буде вказувати при кожному замовленні.

Послуга дропшипінгу доступна лише по Україні.